February 2024 22 / پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۷۶۳۹
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
0
مدیر جزایر اقماری سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: تعدادی از کودکان و نوجوانان جزیره هندورابی دوره‌های آموزشی محیط زیست با موضوع مدیریت پسماند و اهمیت تفکیک از مبدا را فرا گرفتند.

برگزاری کارگاه آموزشی

ایرج شرف زاده اظهار داشت: با همکاری اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد کیش، این دوره آموزشی مورد استقبال تعداد ۲۲ نفر از کودکان و نوجوانان جزیره هندورابی قرار گرفت و در این کارگاه آموزشی شرکت کردند.

وی با اشاره به این که بهترین زمان برای آموزش حفاظت از محیط زیست قرار گرفتن کودکان در فضا‌های های یادگیری است، خاطرنشان کرد: برای ایجاد رابطه مثبت میان محیط زیست و کودکان، فراهم کردن بستر‌های لازم برای آگاهی بخشی و آموزش باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیر جزایر اقماری در همین خصوص یاد آور شد: دوران کودکی اهمیت زیادی در ایجاد نگرش‌های محیط زیستی دارد از این رو برگزاری کارگاه‌های آموزشی در این زمینه تاثیر بسزایی در پرورش نگرش‌های محیط زیستی در انسان دارد.

به گفته شرف زاده کودکان و نوجوانان پس از شرکت در این کارگاه آموزشی یک روزه، به پاک سازی سواحل هندورابی پرداختند.

جزیره هندورابی یکی از سه جزیره اقماری منطقه آزاد کیش با ۱۲۸ نفر جمعیت و ۲۲ کیلومتر مربع مساحت در فاصله ۲۶ کیلومتری جزیره کیش واقع شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها