April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۸۹۶۲۳
۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
0
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان اظهار داشت: صادرات تخم مرغ که سابقا هم زیاد نبوده اکنون به صفر رسیده و از آن جلوگیری می‌شود.

صادرات تخم مرغ نداریم

ناصر نبی پور در مورد آخرین وضعیت قیمت تخم مرغ اظهار داشت: در بازار امروز میانگین هر کیلو تخم مرغ کیلویی ۴۰ هزار تومان است و میانگین تقاضا به نسبت هفته‌های گذشته به واسطه اینکه تخم مرغ یک کالای حیاتی بوده، کاهش یا افزایش نیافته است.

وی در پاسخ به وضعیت صادرات تخم مرغ گفت: صادرات تخم مرغ که سابقا هم زیاد نبوده اکنون به صفر رسیده و از آن جلوگیری می‌شود. تولیدی‌ها هم با توجه به افزایش قیمت مرغ تخم‌گذار کماکان به کار خود و به روند تولید هر ساله خود ادامه می‌دهند.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران در مورد مشکل نقدینگی واحد‌ها افزود: پس از اجرای طرح آزادسازی یارانه‌های تولید و توزیع تخم مرغ، نقدینگی واحد‌ها از سوی دولت تامین نشد و تسهیلاتی حدود ۶ هزار میلیارد تومان به واحد‌ها داده شد که نتوانست کمک چندانی به واحد‌ها بکند. البته قرار بود بعد از اجرای طرح آزادسازی، ضرر و زیان واحد‌ها و تعیین قیمت تا روز ۳۱ شهریور انجام شود، اما تا امروز جلسه‌ای در این باره صورت نگرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: