پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

February 2023 08 / چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

افزایش ۴۳ درصدی تسهیلات پرداختی خرد بانک‌ها

تسهیلات پرداختی خرد شبکه بانکی به اشخاص حقیقی در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ مبلغ ۶۵۹۱.۳ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل مبلغ ۱۹۷۸.۸ هزار میلیارد ریال (معادل ۴۲.۹ درصد) افزایش داشته است.

انتشار اوراق سلف موازی خودرو، هفته آینده در بورس کالا

مدیر بازارهای مشتقه و صندوق‌های کالایی بورس کالا با بیان اینکه اوراق سلف موازی خودرو هفته آینده برای نخستین بار در بورس کالا منتشر می‌شود، گفت: عرضه اوراق سلف موازی استاندارد وانت کارا ۲ هزار تک کابین جهت تأمین مالی تولید شرکت بهمن موتور با سررسید ۲ ساله و با ارزش ۲ هزار میلیارد تومان از هفته آینده در بورس کالای ایران آغاز می‌شود.

نصب نسخه جدید همراه بانک ایران زمین

با توجه به تغییرات ایجاد شده در همراه بانک فراز نسخه جدید این پلتفرم در دسترس مشتریان بانک ایران زمین قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی؛ به منظور ارائه خدمات با کیفیت و ایجاد سرویس های جدید در همراه بانک فراز، نسخه جدید این پلتفرم جهت نصب در دسترس قرار گرفت.

مزایده فروش سهام شرکت‌های توسعه صنعتی آرین

شرکت توسعه صنعتی (سهامی خاص) واحد فرعی شرکت توسعه تجارت داتام متعلق به بانک ایران زمین (سهامی عام) درنظر دارد سهام شرکت افشره ساز فردوس را از طریق مزایده عمومی و به بالاترین قیمت پیشنهادی ارائه شده بابت شرکت مورد مزایده، با رعایت مبلغ تعیین شده به عنوان پایه مزایده واگذار نماید.

تجدید میثاق مجموعه وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

در آستانه چهل ‌و‌ چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در پنجمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه جمعی از معاونان و مدیران این وزارت خانه ها، سازمان های تابعه، شبکه بانکی و بیمه و رؤسای تشکل‌های کارگری و کارفرمایی با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

فراخوان هلال احمر برای دریافت کمک‌های مردمی‌ به زلزله‌زدگان «خوی»

جمعیت هلال احمر در فراخوانی از مردم خواست در تامین هیتربرقی و پتو برای کمک به زلزله‌زدگان «خوی» هلال احمر را یاری کرده و در صورت تمایل به اهدای کمک‌های نقدی، مبالغ کمک را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانک مرکزی و به نام این جمعیت واریز کنند.
با بیمه‌ها