March 2023 22 / چهارشنبه ۰۲ فروردين ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۹۴۰۰۰
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
0
با انتصاب طاهر موهبتی به سمت مدیرعامل بیمه دی، شاهد استمرار گام‌های استوار بیمه دی در خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خواهیم بود.

استمرار گام‌های استوار بیمه دی در خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران

بیمه‌ها نقش تعیین کننده‌ای در مدیریت ریسک دارند و به همین دلیل شاهد نقش برجسته بیمه‌ها در عرصه‌های گوناگون اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و... هستیم. اما در کشور ما نگاه به بیمه تفاوت‌های بیشتری دارد. دلیل اثبات این ادعا، اقشار گوناگونی است که از پوشش‌های بیمه‌ای محروم هستند و باید توجه بیشتری به آنان صورت بگیرد. بیمه کشاورزان و روستاییان، بیمه صنعتگران، بیمه خانواده شهدا و ایثارگران، بیمه مشاغل آزاد و بسیاری موارد دیگر نشان می‌دهد که نگاه تخصصی به بیمه در ایران با بسیاری از نقاط جهان تفاوت دارد.


نقش آفرینی بیمه ها


اما گستردگی شهدا، جانباران، ایثارگران و خانواده آنان، ناشی از هشت سال جنگ تحمیلی و عملیات تروریستی بسیار باعث شده تا این قشر همچنان روز به روز در حال افزایش باشند و به دلیل ارزشی که برای نظام دارند، باید تکریم آنان در دستور کار قرار گیرد. یکی از مواردی که می‌تواند کارگشای این قشر جامعه باشد، بیمه است که به همین دلیل، شاهد تاسیس بیمه دی هستیم. بنابر این بیمه دی مسولیت سنگینی بر دوش دارد، زیرا علاوه بر اینکه به تمامی اقشار جامعه خدمات گوناگون بیمه‌ای ارایه می‌دهد، باید نگاه ویژه‌ای به جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا داشته باشد.


اهمیت ثبات مدیریتی


برای آنکه بتوان در خدمات رسانی بیش از پیش موفق بود، نیازمند ثبات مدیریتی هستیم که انتخاب مدیر کارآمد می‌تواند ارزش افزوده‌ای دو چندان داشته باشد. اگرچه بتازگی شاهد تغییرات در مدیریت بیمه دی بودیم، اما تاثیرات ملموسی در مدیریت این بیمه شاهد نبودیم و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، به صورت بی وقفه به مرحله اجرا در آمد تا آنکه مدیرعامل جدید بیمه دی در مراسمی رسمی برگزیده شد. نگاهی به مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه دی نشان می‌دهد که مدیریت جدید تا چه اندازه مورد اقبال گسترده است. این مراسم با حضور سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس بنیاد شهید، حسین علی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، علی بنیادی نایینی معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی، مدیران ستادی بنیاد شهید، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، مدیرعامل بانک و گروه مالی دی برگزار شد که برگزاری مراسم با این حجم و تعداد بالای مدعوین، بیانگر اهمیت انتصاب مدیرعامل بیمه دی است.


قدردانی از کشاورز و خیرمقدم به موهبتی


در ابتدای این مراسم، رییس بنیاد شهید، با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات ارزنده‌ی کشاورز مدیرعامل سابق بیمه دی، تکریم خانواده‌ی معزز شهداء و ایثارگران را نقطه‌ی هدف و وظیفه‌ی اصلی تمامی ارکان و اجزای بنیاد شهید قلمداد کرد و تغییرات مدیریتی در شرکت‌های تابعه و مرتبط با این نهاد را، در راستای خدمت‌دهی هرچه بهتر و بیشتر به این قشر معظم برشمرد. قاضی زاده هاشمی سطح انتظارات از بیمه دی در خصوص وضعیت درمانی خانواده معظم شهداء و ایثارگران را بالا توصیف کرد و گفت: بیمه دی در مدیریت جدید، با اصلاح و بهبود امور درمانی به این سطح از انتظارات و توقعات پاسخ مطلوب دهد. قاضی زاده هاشمی اظهار امیدواری کرد؛ بیمه دی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و بیمه‌ی جنرال، تا اندازه‌ای رشد و گسترش یابد که قرارداد درمانی ایثارگری، از جمله قرارداد‌های کوچک این شرکت باشد. چرا که با توجه به سهامداری خانواده‌ی معزز شهدا و ایثارگران در بیمه دی، هرگونه ارتقای این شرکت، موجب بهبود شرایط، به ویژه وضعیت درمانی ایشان خواهد شد.


پاسخ مطلوب به انتظارات


در ادامه رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، با اشاره به دغدغه‌ی ایثارگران در دریافت مطلوب خدمات درمانی، تأکید کرد: امروزه بیمه دی در میان مردم و لایه‌های حاکمیتی، به عنوان نهادی شناخته شده که عهده‌دار درمان خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران است. شهریاری نقش مجلس شورای اسلامی در حمایت از بیمه درمان ایثارگری را کلیدی تلقی کرد و گفت: با وجود تمامی مشکلات، ضروری است این خدمتگزاری تداوم داشته و شرایط درمانی جامعه‌ی معظم ایثارگری، روند بهینه و مطلوب‌تری به خود گیرد که امید است با حضور موهبتی به عنوان مدیرعامل جدید بیمه دی، این امر محقق شود.


موفقیت روزافزون


در ادامه‌ی این مراسم، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی با اشاره به این‌که بیمه دی در طول مدیریت کشاورز توانست خود را در میان شرکت‌های برتر بیمه‌ای کشور قرار دهد گفت: ورود این شرکت به حوزه‌های کسب و کار دیجیتال و خلق فرآیند‌های نوین در عملیات بیمه‌گری، از نقاط قوت مدیریتی کشاورز بوده که امیدواریم با توجه به سوابق مدیریتی موهبتی، شرکت بیمه دی، موفقیتی روزافزون و بیش از گذشته را شاهد باشد.


قدردانی همکاران


در ادامه این مراسم کشاورز با قدردانی از مدیران و همکارانی که وی را مدت تصدی‌گری در سمت مدیرعاملی یاری دادند، حضور موهبتی در بیمه دی را مغتنم و گامی رو به جلو برای این شرکت قلمداد کرد و گفت: با حضور ایشان به عنوان یکی از مدیران عالی رتبه‌ی کشور، بیمه دی در پیمودن مسیر رشد و تعالی خود همچون گذشته، مفتخر به ارزش‌آفرینی در صنعت بیمه باشد.


نقطه‌ای کم نظیر در خدمتگزاری


در پایان این مراسم، طاهر موهبتی، بیمه دی را به دلیل دارا بودن نیروی انسانی جوان و متخصص و نیز کسب دستاورد‌های ارزشمند، شایسته‌ی تحسین دانست و آن را به سبب ارتباط با خانواده‌ی معظم شهدا و ایثارگران، نقطه‌ای کم نظیر در خدمتگزاری توصیف کرد. مدیرعامل جدید بیمه مرکزی افزود: تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ صورت گرفته توسط مهندس کشاورز و همکاران ایشان، از بیمه دی، شرکتی حرفه‌ای و رو به آینده ساخته که امیدوارم با استمرار خدمت‌دهی، خوشنامی این شرکت در میان جامعه‌ی هدف، مشتریان و بیمه‌گزاران حفظ شود.


مدیرعامل جدید در یک نگاه


شایان ذکر است، از سوابق آقای موهبتی می‌توان به رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، معاون اداری، مالی، حقوقی و امور مجلس وزارت رفاه و تأمین اجتماعی، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی کشور، رئیس مجمع شرکت آتیه سازان حافظ اشاره نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: