معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در گفتگو با پول نیوز،
کد خبر: ۴۰۵۹۰۴
۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
0
معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن بیان اینکه منطقه آزاد اروند رتبه اول سهولت کسب و کار در تمام مناطق آزاد ایران را دارد، گفت: ما سریع ترین پروسه اداری صدور مجوز را در مناطق آزاد ایران داریم.

منطقه آزاد اروند رتبه اول سهولت کسب و کار در تمام مناطق آزاد ایران را دارد

روح الله خزایی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در گفتگو با پول نیوز در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با اشاره به اینکه این نمایشگاه دهمین رویداد سرمایه گذاری و صادراتی است که مناطق آزاد کشور از ابتدای سال در آن شرکت کرده اند، گفت: ما در این نمایشگاه با دو هدف شرکت کردیم که هدف اول جذب سرمایه گذاری و هدف دوم توسعه صادرات است.

 

روح الله خزائی در مورد جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند افزود: ما در این نمایشگاه نسبت به ارئه  106 بسته سرمایه گذاری مبادرت کردیم که مطالعات امکان سنجی  و مطالعات بازار آنها انجام و مجوزهای اولیه آن به صورت بی نام صادر شده است.

 

 

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد اروند بهترین نقطه برای سرمایه گذاری سرمایه گذارانی از اورآسیا و غیر اورآسیا است که با هدف صادرات به عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس قصد سرمایه گذاری دارند.

 

وی در ادامه به تشریح هدف دوم سازمان منطقه اقتصادی اروند از شرکت در دومین نمایشگاه اختصاصی اورآسیا پرداخت و گفت: هدف ما از شرکت در این نمایشگاه بحث توسعه صادرات است و 11 شرکت تولید کننده ما را همراهی و تولیداتشان را به بازدیدکنندگان اراده میدهند.

 

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با اعلام اینکه بزرگترین سایت صنعتی مناطق آزاد کشور با 9200 هکتار مساحت در منطقه ازاد اروند قرار دارد، افزود: منطقه آزاد اروند رتبه اول سهولت کسب و کار در تمام مناطق آزاد ایران را توانسته است کسب کند. در تمام بخشهای کسب و کار ما سریع ترین پروسه اداری برای صدور مجوز را در مناطق آزاد ایران داریم و برای اولین بار است که ما به 1000 بسته سرمایه گذاری آماده در مناطق آزاد میرسیم.

 

بیشتر بخوانید: مناطق ویژه اقتصادی، تیم ملی اقتصاد بین‌الملل ایران (+فیلم)

 

به گزارش پول نیوز، دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا از سیزدهم آذرماه به مدت چهار روز در تهران آغاز بکار کرده و در آن بیش از ۱۰۰ شرکت صادراتی ایران و شرکت‌هایی از کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در حوزه‌های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت، دانش بنیان و ... حضور دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: