کد خبر: ۳۸۶۲۴۹
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
0
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از کشف ۱۶۱ قبضه سلاح جنگی توسط مرزبانان مقتدر هنگ مرزی ارومیه خبر داد.

کشف ۱۶۱ قبضه سلاح جنگی توسط مرزبانان هنگ مرزی ارومیه

سردار احمدعلی گودرزی؛ فرمانده مرزبانی انتظامی کشور اظهار کرد: مرزبانان هوشیار هنگ مرزی ارومیه با انجام گشت و کمین هدفمند و با استفاده از تجهیزات اپتیکی در نوار مرزی، توانستند یک باند سلاح و مهمات قاچاق را حین ورود به خاک کشور شناسایی کنند.

وی افزود: در عملیاتی مقتدرانه و با استفاده از چتر اطلاعاتی مرزبانان هنگ مرزی ارومیه، ۱۶۱ قبضه سلاح جنگی و شکاری و ۴ رأس دواب که در امر قاچاق مورد استفاده قرار می‌گرفت را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی انتظامی با بیان اینکه یک نفر از اعضای این باند قاچاق سلاح و مهمات دستگیر شده است، اظهار کرد: تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل این پرونده در دستور کار قرار دارد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اشرار، سوداگران مرگ، قاچاقچیان و تمامی سودجویانی که برای کسب منفعت نامشروع قصد تجاوز به حریم امنیتی مرز‌های کشورمان را دارند بایستی بدانند که مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرز‌های جمهوری اسلامی ایران می‌پردازند و مقتدرانه با هرگونه تحرک و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: